Ше.Fest [Фестиваль Тараса Шевченка]


Благодійний фестиваль Тараса Шевченка.

Дата: 22 - 23 серпня 2015

Тип події: розважальні програми, фестивалі
Де: Черкаська область Звенигородський район с. Моринці


Всеукраїнський благодійний фестиваль Тараса Шевченка «Ше.fest» вже вдруге відбудеться у рідному селі видатного поета, художника та борця за вільну Україну Тараса Шевченка – Моринцях, що на Черкащині.

Саме для цього ми шукаємо допомогу, саме тут!

Фестиваль триватиме два дні – 22 та 23 серпня у центрі села. Цьогорічне гасло – «Еволюція твого духу» покликане продемонструвати, що за останній рік еволюціонувала не лише країна, змінився кожен з нас: став більше розуміти, цінувати життя, близьких, рідну землю, ненавидіти ворогів.

Незмінна ціль заходу – відкинути всі штампи та відкрити нового Шевченка – молодого, привабливого, сучасного; осягнути Тараса-поета, Тараса-художника, Тараса-борця; пропустити крізь себе історію його життя.

На відвідувачів «Ше.festy» чекає насичена програма: гутірки-дискусії та літературні читання власних творів та творів Тараса Шевченка, музична сцена (зможете почути Шевченка у реп та рок стилях), майстер-класи, нічні кінопокази (тільки українське кіно), театральні перформанси, екскурсії Моринцями, дитяча галявина, українські бойові мистецтва, зустрічі з сучасними героями російсько-української війни, величезна ватра та не лише це.

З огляду на час, в якому доводиться жити українцям, – ведення військової боротьби по захисту своєї території – у рамках фестивалю вперше працюватимуть медична та військова галявини.

Як і торік, «Ше.fest-2015» буде благодійним. Усі зібрані кошти передамо на підтримку українських військових.

В разі перемоги, всі кошти підуть на вдосконалення фестивалю і тим самим для залучення аудиторії. Відповідно до цього - ми зможемо зібрати якомога більше коштів для українських військових.

Детальна інформація на офіційному сайті фестивалю:
http://shefest.org.ua/
або в соціальних мережах:
www.facebook.com/she.fest
vk.com/she.fest

Організатор: Молодіжна інформаційна спільнота «Сіль».

Чекаємо на Вас у Моринцях!

Вас чекає:

драйвова музика
мистецькі інсталяції
цікаві лекції
показ фільмів
театральні постановки
літературні батли
майстер-класи
екскурсії Шевченковими місцями
програма для дітей
наметове містечко
народний ярмарок
військова програма

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода