Національний балет Грузії «Сухішвілі»


Національний балет Грузії «Сухішвілі»
«Спробуйте підстрибнути, згуртувавшись в повітрі. Потім впадіть на підлогу прямо на коліна і знову підскочте, щоб повторити все знову і знову! Виконайте обертання на пальцях в м'яких чоботях з такою швидкістю, щоб ніхто не розгледів вашого обличчя. І тут же обертайтесь на колінах по периметру сцени. Зачаруйте прекрасних дам, спокійно і грайливо спостерігаючих за вашим сміливим танцем, мета якого – завоювати їх прихильність».

Чари з Грузії

«Дві з половиною години пролітають наче секунди, перш ніж ти встигаєш вирішити, на що звернути особливу увагу, ніж захоплюватися більше – музикою, приголомшливими костюмами, майстерністю або неймовірною технікою танцюристів, багатими традиціями Грузії».

Національний балет Грузії «Сухішвілі» був заснований в 1945 році Іліко Сухішвілі та Ніно Рамішвілі. У Грузії це був перший професійний танцювальний ансамбль, на прикладі якого створювалися всі наступні. У 30-х роках минулого століття народного танцю як такого в Грузії не існувало. Були ансамблі пісні і танцю Східної Грузії, Західної Грузії – п'ять-шість осіб і репертуар з кількох танців. Великих колективів і масштабних постановок в Грузії не було, вони з'явилися лише разом зі створенням ансамблю під керівництвом Іліко Сухішвілі. Завдяки старанням родини Сухішвілі мистецтво національного танцю Грузії стало активно розвиватися і завойовувати популярність. Іліко і Ніно зробили свою мрію реальністю: грузинська культура танцю отримала світове визнання, а молоді люди стали партнерами не тільки на сцені, але і в житті, їх справу продовжили діти, а тепер і онуки.

Дата: 2 лютого 2020, 19:00
Де: ПК «Дружба народів», м. Черкаси, бульв. Шевченка, 249

Деталі за посиланням
Ціна – від 350 до 850 грн

Квитки можна придбати в касі «Бюро Добрих Послуг» (Будинок торгівлі, 1 поверх) і за тел.:(0472)56-01-19, (098) 118-89-45, (063) 399-89-32.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода