Підсумки «Доби»

Дата: 31-07-2019, 20:32

Підсумки «Доби»
Події.
Вчора до оперативно-координаційного центру Управління, із села Руська Поляна надійшло звернення про допомогу. Виявилося, що 14-річний хлопець перемелював овочі на м’ясорубці і не зміг витягти з неї пальця. За допомогою кутової шліфувальної машинки вогнеборці звільнили палець підлітка та передали травмованого до рук лікарів швидкою медичною допомогою.


Сьогодні до Черкас із робочим візитом завітав президент Володимир Зеленський. Гарант прилетів на гвинтокрилі одразу до Черкаського аеропорту, щоб перевірити тут ремонтні роботи. Також Зеленський проінспектував стан доріг на Черкащині й поцікавився, скільки часу і грошей потрібно області для відновлення летовища і шляхів державного значення. Крім того, президент завітав до облдержадміністрції і представив загалу нового її очільника – Ігоря Шевченка.


Актуально.
Перший день серпня буде прохолодним – так пояснюють черкаські синоптики. У найближчі 2 доби Черкащина перебуватиме між двома атмосферними антиподами: циклоном зі сходу і антициклоном із заходу. Тож опади малоймовірні, а північні вітри постачатимуть прохолодне повітря. Погода до кінця робочого тижня буде комфортною як для праці, так і для відпочинку.


Число.
750 мільйонів гривень і 2 роки потрібні, щоб добудувати черкаський аеропорт. Таку відповідь надали президентові Зеленському під час його візиту до Черкас.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода