Чому в Тясмині гине риба, висновки фахівців

Дата: 12-08-2019, 17:03

Чому в Тясмині гине риба, висновки фахівців
Смілянське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області оприлюднило експертний висновок Черкаської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Так, за результатами лабораторних досліджень води у Тясмині було виявлено відхилення за мікробіологічними показниками та санітарно-хімічними показниками. Пестицидів у річковій воді не знайдено.

Фахівці Держпродспоживслужби проінформували міську владу про результати лабораторних досліджень та з метою недопущення ускладнення санітарно-епідемічної ситуації в місті надали рекомендації щодо подальших дій:

- у зв’язку із небезпекою виникнення спорадичних спалахів кишкової інфекції тимчасово заборонити жителям та гостям Сміли купатися в районі місця масового відпочинку по вулиці Ротондівська;
- обмежити споживання води домашніми та свійськими тваринами;
- створити комісію для з’ясування причин загибелі малька бичка.

У Держпродспоживслужбі також інформують, що за даними місцевих підприємств аварійних ситуацій на очисних спорудах в поточному році не зареєстровано, при проведенні лабораторного контролю за промисловими стічними водами відхилень в результатах лабораторних досліджень не виявлено.

Станом на 08.08.2019 інформації про нові випадки мору риби в Тясмині по Смілі немає.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода