Черкащан привітали з Днем Прапора та Днем Незалежності України

Дата: 24-08-2019, 14:22

Черкащан привітали з Днем Прапора та Днем Незалежності України
Головні свята країни відзначають на Черкащині. Напередодні 28-ої річниці Незалежності України, у День Державного Прапора, на Соборній площі Черкас зібрались жителі й гості міста. Тут відбулась урочиста церемонія підняття синьо-жовтого стяга. Про це інформують у прес-службі Черкаської ОДА.

– Жовтий та синій, хлібна нива та мирне небо. Наш прапор символізує працьовитість та мирний настрій українців, – мовив до черкасців перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький. – Але, окрім цього, наш прапор символізує тисячолітню боротьбу за свободу та незалежність. Сотні років наші побратими боролися за те, аби в цей день ми мали змогу з гордістю тримати наш звитяг. Тож, у цей день ми насамперед дякуємо всім, хто боровся й нині продовжує боротьбу за людську гідність та право гордитися своєю державою, з гідністю тримати свій стяг у руках. Велика вдячність всім борцям! Зі святом!

Із нагоди свят Тарас Висоцький вручив черкасцям, поміж яких й учасники бойових дій на сході країни, відзнаки й грамоти обласної адміністрації.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода