Гороскоп від «Доби»

Дата: 29-08-2019, 08:04

Гороскоп від «Доби»
Овен
Надмірна зайнятість та захоплення ідеєю дозволять відігнати негативні думки. Астрологи радять толерантно ставитися до поглядів опонентів, але не боятися висловлювати власні погляди з того чи того приводу. Сприятливий день для відряджень та поїздок за місто. Розширите коло знайомств.

Тілець
Будьте наполегливі й активні в діловому спілкуванні. Допомога близьких людей додасть позитивних емоцій. Можливі цікаві пропозиції щодо роботи. Добре все обміркуйте. Уникайте в промові категоричних суджень і різких оцінок, особливо на адресу колег.

Близнюки
Знайдуться нові союзники, завдяки яким ви швидко досягнете успіху. У другій половині дня представники цього знаку перебуватимуть у центрі уваги. Приготуйтеся отримувати компліменти та подарунки. Яскраві враження вам гарантовані. Більше часу варто приділити домашнім турботам та вирішенню різноманітних побутових питань.

Рак
Красномовність та дипломатія, а також вміння концентруватися на меті – запорука успіху як в особистих, так і робочих взаєминах. Вільні представники цього знаку матимуть можливість сьогодні зустріти свою другу половинку. Придивіться до оточення.

Лев
Намагайтеся слідкувати за останніми тенденціями. Чарівність Левів не залишиться поза увагою представників протилежної статі. Зараз є шанс розпочати довготривалі та міцні стосунки. Вирішіть для себе, наскільки готові розділити особисту свободу з партнером.

Діва
Прогулянки на свіжому повітрі підуть Дівам на користь, оскільки стимулюватимуть генерування нових, креативних ідей. Оточіть себе людьми, яким довіряєте. З’явиться можливість реалізувати давню мрію. Вірте і все здійсниться! Приготуйте смачну вечерю та перегляньте разом із сім’єю улюблену кінострічку.

Терези
Творчі сили та нові ідеї переповнюватимуть представників цього знаку. Реалізуєте задумане. Зірки радять також Терезам визначитися з життєвими пріоритетами. У стосунках з коханою людиною варто проявити ініціативу. Трошки романтики не завадить.

Скорпіон
Матимете можливість сьогодні розібратися в суперечливій ситуації. Намагайтеся слідкувати за останніми тенденціями. Тоді зможете більш компетентно поглянути на події та запропонувати оригінальні ідеї. Не реагуйте різко на критику. Зателефонуйте друзям та запропонуйте провести вільний час разом.

Стрілець
Зможете легко опанувати нову цікаву інформацію. Не соромтеся обговорювати її з колегами. Доведеться присвятити чимало часу організаційним питанням. Якщо захочеться чогось нового, спробуйте змінити імідж: сходіть у салон краси чи оновіть гардероб.

Козеріг
Вас спонукатимуть піти на авантюру. Добре обміркуйте пропозицію. Працездатність та результативність здивує колег. Вільний час присвятіть саморозвитку: почитайте профільну літературу або запишіться на курси підвищення кваліфікації. Нові знання позитивно вплинуть на формування особистості.

Водолій
Попри дедлайн та клопоти зможете досягти бажаного результату. Шукайте натхнення у всьому: літературі, музиці, фотографії. День сприятливий для творчості. Сьогодні познайомитеся з людиною, яка вплине на ваше професійне становлення.

Риби
Зробіть крок назустріч своїй мрії. Удача на вашому боці. Зосередьте увагу на інтелектуальному розвитку. Успішно розібравшись із найважливішими запланованими справами, ви відчуєте дивовижну легкість. Можливі матеріальні заохочення. Знайдіть час для відпочинку. Приділіть увагу родині.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода