Гороскоп від «Доби»

Дата: 21-05-2020, 09:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Сьогодні прийшов час духовних експериментів, придбання нового досвіду. Якщо в цей день ви вступаєте в романтичні стосунки – швидше за все вони будуть бурхливими і яскравими, але не тривалими. Якщо ви вже перебуваєте у стосунках, то приділіть увагу партнерові.

Телець
Сьогодні у вас виникне відчуття, що ви нарешті прокидаєтеся від довгого сну і виходите на новий універсальний рівень мислення. У другій половині дня ви можете отримати важливу інформацію, яка допоможе вдало завершити ваші задуми.

Близнята
Сьогоднішній день – це прощання з ідеями та планами. Ваш спосіб мислення, стиль спілкування або деякі ідеї вичерпали себе. Варто зробити крок, який допоможе вам піднятися на наступний рівень розвитку і піднятися над собою.

Рак
Сьогодні ви нарешті звільнитеся від деяких переживань, що турбували вас протягом тривалого часу. Це найкращий день для завершення довготривалих проєктів і підведення риски під якоюсь окремою частино вашої діяльності.

Лев
Час позбутися від установок, переконань, схем поведінки, які заважають вашому розвитку. Завдяки такому підходу ви і ваша реальність якісно змінитеся на краще.

Діва
Сьогодні підійде до завершення певний етап вашого життя. Не чиніть опір цьому. Усвідомте необхідність. Віддайте самі добровільно непотрібне минуле. Наприклад, викиньте з дому старі речі, звільніть місце для нових енергій.

Терези
Сприятливий день для вирішення бюрократичних питань. Сьогодні можна сміливо братися за важливу роботу. Також не варто боятися сміливих ідей – є високі шанси заручитися підтримкою. Сприятливим цей день буде і для зміцнення родинних відносин.

Скорпіон
Близнюкам доведеться більше часу присвятити родині чи товаришам. Імовірно, що доведеться задіяти усі відомі вам теплі почуття, щоб справді стати хорошим помічником та співрозмовником.

Стрілець
Сьогодні на вас чекає виконання важливої місії. Вам буде важко примиритися з помилками і особливо легко вдаватиметься критика. День вдалий для турботи про своє здоров’я та красу. То ж замість того, щоб шукати недоліки інших приділіть більше часу собі.

Козоріг
Вас огорне світ мрій та спогадів, що у додачу до сонливого стану може стати причиною не надто якісного виконання роботи. Якщо є можливість, краще залиште на інший день справи, що потребують високої концентрації уваги та відповідальності.

Водолій
Сьогодні особливо активізуються друзі, які полюбляють давати поради і вирішувати, що для вас добре, а що ні. Тактовно, але наполегливо поясніть, що ви це можете визначити самостійно. Вільний час присвятіть покращенню здоров᾿я: фізичного або психологічного.

Риби
Фінансова сторона життя сьогодні буде особливо активною. Виникне можливість отримати додатковий прибуток і значно покращити свій фінансовий стан. Головне не забувайте бути особливо уважними до деталей.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода