Офіцерка черкаської поліції свій весільний рушник вишила самостійно

Дата: 21-05-2020, 19:01

Офіцерка черкаської поліції свій весільний рушник вишила самостійно
Від першого погляду на цю юну, тендітну й прекрасну дівчину у власноруч вишитій сорочці вже стає по-домашньому тепло та затишно! І, мабуть, досить важко повірити у те, що за її плечима декілька років казармового життя під час навчання у виші системи МВС, а на плечах – офіцерські погони. Про незвичайну вишивальниці в офіцерських погонах розповідають у ГУНП в Черкаській області.

Звати поліцейську Оксана, їй 22 роки, служить у Черкаському відділі поліції, а нині – цілковито присвячує себе вихованню півторарічного сина Максима, доки чоловік забезпечує фінансове благополуччя своєї молодої родини.

Традиційно вміння вишивати голкою передається з покоління в покоління. І, як правило, по материнській лінії. Та в родині Оксани все було трохи не так. Спочатку дівчинка лише спостерігала як вправно й майстерно займалася рукоділлям її бабуся. А згодом, прагнучи долучити свою непосидючу доньку до прекрасного, працювати голкою на полотні навчив Оксанку її тато – нині підполковник Національної гвардії України. Ще у початковій школі він подарував дівчинці маленькі п’яльця, відріз канви та найкращі нитки муліне. А потім щовечора після служби терпляче та з любов’ю ділився з донькою усіма секретами цього чарівного ремесла. З того часу художня вишивка назавжди полонила Оксанине серце…

Свою першу вишиту сорочку дівчина закінчила якраз перед закінченням школи, а через декілька років як наречена одягла її на заручини. І ікони, і свій весільний рушник Оксана теж вишила самостійно, майстерно поєднавши у цих прекрасних роботах традиційну українську вишивку з вишиванням бісером.

Після цього була ще не одна сорочка, й навіть сукня – усі вишиті роботи зовсім юної Оксани вражають майстерністю, витонченістю та красою - все ніби посміхається прекрасними квітами та дивує яскравим орнаментом!

Ось лише сорочка для чоловіка виконана у трохи іншому стилі – вона захоплює своїм красивим двоколірним орнаментом та традиційними елементами, що підкреслюють національну приналежність та український патріотизм! Її Оксана вишила всього за місяць, сумуючи за коханим, доки він перебував у довготривалому відрядженні.

Сьогодні, як зізнається молода мама, планів і задумів дуже й дуже багато. І хоча за буденними клопотами часу на улюблену справу залишається зовсім мало, Оксана мріє подарувати вишиту з любов’ю сорочку своїй мамі, а також нарешті одягнути у вишиванку свого маленького бешкетника!

Офіцерка черкаської поліції свій весільний рушник вишила самостійно

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода