Ірина Геращенко «Наша команда передає Черкащині 10 тисяч захисних костюмів»

Дата: 21-05-2020, 19:00

Ірина Геращенко «Наша команда передає Черкащині 10 тисяч захисних костюмів»
Народна депутатка від партії «Європейська солідарність» Ірина Геращенко сьогодні відвідала Черкаси. За словами політика, її приїзд пов᾿язаний із тим, що в День вишиванки Черкаська обласна організація партії, яку вона представляє, виступила з ініціативою купити і подарувати вишиванки дітям родин загиблих в зоні АТО. Також пані Ірина розповіла про допомогу, яку надає політична сила медикам області. Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».

– Попри карантин, який тривав місяць, ми дуже активно працювали з нашою організацією партійною. Протягом цього часу я рази чотири була в області, в різних регіонах, не тільки в Черкасах, а також в Умані, Чигирині. Протягом цього часу наша команда передала і ще передає регіону близько 10 тисяч захисних костюмів, – зазначила Ірина Геращенко. – Звичайно їх передає сама корпорація «Рошен» і Фонд Петра Порошенка, до чого вже долучаються й партійці. Власне наше бачення таке, що сьогодні є теми, які мають об᾿єднувати країну, і одна з таких тем - це безумовно захист лікарів.

Як повідомила політик, лідер партії Петро Порошенко закупив більше 130 тисяч захисних костюмів. Їх передали на всі регіони України. Черкащина стала регіоном, куди була відправлена одна з найбільших партій. Костюми передали у першу чергу опорним лікарням, які приймають хворих на ковід, зокрема інфекційним лікарням Черкас і Умані. Також особливі партії передали в ті міста, які стали епіцентрами захворювання. Подібну допомогу отримали і дитячі та онкологічні лікарні.

– Наша команда також стала ініціаторами законодавства, зокрема обов᾿язкового страхування родин медиків, які померли від ковіду і також страхування медиків, які були інфіковані. На жаль, друга позиція не була підтримана більшістю, котра провела свій закон, що говорить про страхування медиків лише в разі нівалідності. Але в світі немає жодного випадку, коли б людина, яка перехворіла на цю інфекційну хворобу отримала інвалідність. Тому ми будемо вносити зміни до цього закону, – додала політик.

За її словами, партійці активно моніторять те, як сплачують сьогодні обіцяні владою 300 відсотків надбавки лікарям, адже в багатьох регіонах цього ще досі не зробили.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода