Гороскоп від «Доби»

Дата: 25-05-2020, 09:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
День подарує Овнам нову енергію. Незалежно від того, чи з'явиться у вас конкретне джерело натхнення, чи без будь-якої причини підніметься настрій. Зірки радять використовувати душевний підйом для того, щоб відволіктися і змінити обстановку.

Телець
Гороскоп на цей день може стимулювати інтерес Тельців до поточних подій. Багато з них будуть прагнути перетворити день у свято, в строкатий карнавал. Навчіться отримувати радість від життя, і ви зможете приносити радість всім оточуючим.

Близнята
День сприятливий для творчої активності. Життєвий потенціал як і раніше перебуває на низькому рівні, проте зірки можуть дуже сильно вплинути на професійну діяльність, на відносини з друзями і навіть на подальшу долю. Є шанс створити щось незвичайне.

Рак
Для Раків день пов᾿язаний із позитивними емоціями. Не доведеться нудьгувати власникам домашніх вихованців, а також тим, хто любить безкорисливо допомагати іншим людям, отримуючи від цього моральне задоволення. Для представників знаку, які шукають свіжих емоцій і свободи творчості, день стане хорошим полем для пригод.

Лев
Сенс життя деяких представників цього знаку зодіаку буде виражатися в рішучості випробувати всі можливі способи самовираження. Гайда! Сьогодні ви можете домогтися багато чого.

Діва
Сьогодні зірки радять не думати занадто багато про «хліб насущний». Якщо дозволяє ситуація, краще відкласти розмови про фінансові проблеми і не пов᾿язувати успіх сьогоднішніх заходів лише з матеріальною базою. День створює умови для моральної свободи, допомагає розширювати уявлення про світ і спілкуватися з близькими по духу людьми.

Терези
День символізує благодійність та служіння. Взявши на себе якусь відповідальність, ви можете неухильно виконувати всі свої зобов᾿язання. Не варто жертвувати своїм добробутом і здоров᾿ям заради надмірного марнославства.

Скорпіон
Сьогодні вам доведеться активно відстоювати свій авторитет або точку зору. Вибух пристрастей може повернути хід подій не на вашу користь. В результаті розбіжностей ви можете опинитися стороною, що програла, тому не йдіть на поводу у своїх амбіцій, проявіть великодушність і стриманість.

Стрілець
Сьогодні ви схильні піддатися загальному настрою, який, з великою ймовірністю, виявиться позитивним. Гарний настрій краще використовувати як трамплін для починань. День підходить для виходу зі звичного графіка, для заміського або зарубіжного відпочинку.

Козоріг
День символізує досягнення мети і перемогу. Сьогодні багато Козорогів використають сприятливі шанси і будуть «натискати на всі важелі» заради досягнення власних цілей. У такій ситуації знайдіть точки дотику з іншими людьми і врахуйте їхні інтереси.

Водолій
День обіцяє успіх у справах, творчості і любові. Ваша ділова діяльність не зустріне перешкод, зв᾿язки будуть міцніти і розвиватися. Ваша товариськість і доброзичливість привернуть до справи активних партнерів. Нові знайомі можуть стати для вас опорою і підтримкою на довгий час.

Риби
Сьогодні день обіцяє бути дуже насиченим. Варто набратися терпіння, адже вечір буде неймовірно позитивним. Його варто провести у колі друзів. Невимушена атмосфера стане поштовхом до геніальної ідеї.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода